نصب سیم خاردار

پایه فنس

همه چیز درباره خرید پایه فنس

پایه فنس از جمله محصولاتی که برای نصب فنس استفاده میشود. پایه فنس ها درانواع ارتفاع از جمله یک متر و نیم | دو متری| دو متر و چهل سانتی و سه متری قابل تولید است.فنس گستر با تولید استوک و نو این محصول اماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی میباشد.پایه فنس ها انواع مختلفی دارند که در ادامه این مقاله به آن میپردازیم.

پایه فنس اهنی در بیابان
پایه فنس چوبی

چوبی از قدیمی ترین انواع آن برای فنس |حصار و سیم خاردار است که به دلیل زیبایی که دارد هنوز مورد استفاده قرار میگیرد. بنابراین، این مدل بیشتر جنبه تزیینی دارد و کاربرد حرفه ای چندانی ندارد. عموما از چوب درخت کاج برای ساخت پایه فنس چوبی استفاده میشود و از کاربرد های آن در اطراف باغ و ویلا ها میتوان نام برد.از معایب پایه فنس چوبی میتوان به آسیب پذیری بالا و عمر کم آن اشاره کرد.

بتنی

نوع بتنی این پایه ها دارای وزن بالاتر از نوع آهنی آن بوده و دارای مقومت بالاتری نسبت به آب و رطوبت داراست. پیشنهاد فنس گستر برای مناطقی که دارای رطوبت بالا بوده و اکثرا با بارش باران همراه است پایه بتنی چهار میلگرده میباشد.اصولا به دلیل وزن بالا و دلایل دیگر… پایه فنس های بتنی قابل سرقت نیست.

آهنی یا لوله داربستی

پایه آهنی که به لوله داربستی معروف هست به دلیل زیبایی ظاهری و قیمت مناسب معمولا بیشترین استفاده نسبت به سایر پایه ها داراست.صنایع مفتولی فنس گستر با تولید انواع پایه ها آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی با نازلترین قیمت میباشد.

نصب سیم خاردار
قیمت و عوامل موثر بر آن 
شرایط تولید سرد و گرم 

اشاره کردیم که این محصول در دو حالت گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد تهیه و تولید می شود. دقت کنید که این روش های تولید مزیت های خاص خود را نیز دارند.

برای مثال گالوانیزه سرد قیمت کمتری را برای محصول ایجاد می نماید اما از نظر مقاومتی مناسب برای هر محیطی نیست. گالوانیزه گرم نیز مقاومت های بیشتری داشته و در آب و هوای مختلف قابل استفاده است اما از نظر قیمتی نسبت به گالوانیزه سرد گران تر است. 

• نوع مواد اولیه به گار گرفته شده برای تولید 

لوله ای بودن یا نبشی بودن نیز از جمله عواملی هستند که می توانند قیمت این محصول را تحت تاثیر قرار دهند. همچنین اندازه این مواد و ضخامت آنها نیز می تواند در تعیین این قیمت تاثیر داشته باشد. با توجه به اینکه این محصولات با توجه به قیمت روز آهن آلات تعیین می شود، قیمت جهانی آهن را نیز می توان عامل موثری در تعیین قیمت این محصول در نظر گرفت. همچنین طول محصول مورد نظر دیگر عاملی است که می توان از آن به عنوان یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت پایه فنس نام برد.

آموزش نصب پایه فنس

اگر برای مصارف شخصی نیاز به خرید پایه توری حصاری دارید، بد نیست نکاتی مفید درباره نصب این محصول بدانید.

به فاصله ها توجه کنید!

برای مثال، فاصله های میله ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند. اگر این فاصله های زیاد باشند، توری حصاری شما از استحکام کافی برخوردار نخواهد شد. فاصله ستون به شکل استاندارد حدود ۳ تا ۴ متر است.

تاثیر فاصله ستون ها در قیمت ستون فنس

البته نزدیکی فاصله ستون استفاده شده مشکلی در ویژگی های فیزیکی حصار ایجاد نمی‌کند؛ اما هزینه شما را افزایش می‌ دهد.

عمق چاله

هنگام نصب ستون فنس باید عمق چاله های حفاری شده را در نظر بگیرید تا در طول زمان شل نشوند

نصب سیم خاردار

خرید انواع پایه فنس

خرید پایه توری حصاری هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری قابل می باشد. خریداران باید با توجه به بودجه، کاربرد مورد نظر و محیط استفاده اقدام به تهیه پایه توری حصاری نمایند. شما میتوانید برای خرید پایه فنس و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول از پیج اینستاگرام ما دیدن کنید با همکاران ما در تماس باشید تا کارشناسان ما شما عزیزان را راهنمایی نمایند.

Rate this post

Author

Admin

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.