• از تولید کننده واقعی خریداری بفرمایید
  • پاسخگویی 24ساعته
  • 09124196015

توری مش

توری مش
توری مش

توری مش

توری مش در 2 نوع آجدار و ساده تشکیل میشود که عمدتا در بازار مفتول 6 چشمه 10 در 10 و چشمه 15 در 15 ، و مفتول 8 با چشمه 10 در 10 و چشمه 15 در 15 رایج است و کاربرد فراوانی دارد.

این توری از مفتول های سخت صنعتی ساده و آجدار که بر روی هم نقطه جوش شده اند در ورق هایی به ابعاد مختلف تولید می شود و غالبا جهت مسلح نمودن بتن فونداسیون کف،دیواره ها و پل ها و جاده ها و… به کار می رود.

امروزه از توری شبکه فولادی با قطرهای نازک (بین 2 تا 4 میلی متر) جهت ساخت پنل های 3 بعدی استفاده می گردد. ساخت پالت، حفاظ و انواع قفسه و… از مصارف متداول انواع شبکه های فولادی در جهان امروز محسوب می شود.

مشخصات فنی:

1.نوع مفتول: سخت صنعتی ساده و آجدار و غالبا بدون روکش گالوانیزه مطابق مشخصات جداول شماره 1و 2.

2.قطر مفتول: 2/5 تا 10 میلی متر.

3.چشمه ها: 5 تا 20 سانتی متر.

4.عرض: 100 تا 220 سانتی متر.

5.طول: 200 تا 600 سانتی متر.

مش2*1

توری جوشی معروف به توری مش عمدتا برای مصرف های ساختمانی و کف در داخل بتون کاربرد دارد که در این روزها یکی از رایج ترین روش های ساخت در ساختمان ها و پروژه های بزرگ را به خود اختصاص میدهد.

اين توري از مفتولهاي سخت صنعتي ساده و آجدار كه بر روي هم نقطه جوش شده اند در ورقه هايي به ابعاد و چشمه هاي مختلف توليد ميشود و غالباً جهت مسلح نمودن بتن فونداسيون كف، ديواره ها و پل ها و جاده ها و… به كار ميرود.

امروزه از توري شبكه فولادي با قطرهاي نازك ( بين ۲ تا ۴ ميلي متر ) جهت ساخت پانل هاي ۳ بعدي استفاده ميگردد. ساخت پالت، حفاظ و انواع قفسه و … از مصارف متداول انواع شبكه هاي فولادي در جهان امروز محسوب ميشود.

مرغداری ها، در پرورش و نگهداری پرندگان زينتی و صنعتی می باشد. پرورش بلدرچين، قرقاول از مهم ترين موارد مصرف می باشد.

توری مش-قیمت مش-قیمت توری-توری حصاری-قیمت فنس-مش جوشی-مش پیش جوش-