• از تولید کننده واقعی خریداری بفرمایید
  • پاسخگویی 24ساعته
  • 09124196015

محصولات

فنس باغی

فنس باغی توری حصاری بافت انواع فنس از مفتول1/8 الی 4 و در تمامی اندازه چشمه با استفاده از دستگاه تمام اتوماتیک و دستی

حصارهای فلزی با بافته شدن مفتول های فلزی در قطرهای مختلف و چشمه های مختلف تولید می شود.
از حصار جهت حصارکشی مکان های مختلف استفاده میشود. در سفارش پارامترهایی مانند عرض حصار، قطر مفتول  و اندازه چشمه باید مشخص باشد.
یک توری حصاری با کیفیت یک محافظ دارای مقاومتی طولانی – نصب آسان و امنیتی بالا می باشد .به طور مثال توری های حصاری گالوانیزه با مفتول های ویژه ای که یک لایه فلز روی سطح آنها را پوشانده بافته شده است.فلز روی موجب می گردد تا این توری ها در برابر رطوبت و عوامل محیطی تا 50 سال دوام خود را حفظ نماید.

از جمله موارد کاربرد  می توان به موارد زیر اشاره نمود:

استفاده از این نوع حصار برای حصارکشی باغات

استفاده از این نوع  برای زمین های ورزشی ، فرودگاه ها ، مراکز نظامی و پتروشیمی و…

مراحل اجرای حصارکشی:

مشخص کردن چهارگوش زمین

مشخص کردن نقاط نصب پایه ها

حفر چاله جهت کاشت پایه فنس

تراز و نصب پایه ها

نصب کمرکش

نصب بر روی پایه ها

 

تولید انواع توری حصاری -توری حصاری– گستر-توری -توری مرغی-مفتول-پایه فنس- حصاری– گالوانیزه-مفتول گالوانیزه-پایه  توری های حصاری گالوانیزه با مفتول های ویژه ای که یک لایه فلز روی سطح آنها را پوشانده بافته شده است.فلز روی موجب می گردد تا این توری ها در برابر رطوبت و عوامل محیطی تا 50 سال دوام خود را حفظ نماید.-وری حصاری تولید انواع توری حصاری ( در تمامی ابعاد بنا به سفارش مشتریحصارهای فلزی با بافته شدن مفتول های فلزی در قطرهای مختلف و چشمه های مختلف تولید می شود.از حصار جهت حصارکشی مکان های مختلف استفاده میشود. در سفارش  پارامترهایی مانند عرض حصار، قطر مفتول  و اندازه چشمه باید مشخص باشد.پایه -سیم خاردار-توری حصاری-فنس حصاری-گابیون-توری مرغی- قیمت پایه -قیمت گابیون-توری مش-انواع پایه  سرصاف و سرخمادرس:تهران-اتوبان ازادگان-بازار بزرگ اهن مکان-نبش فاز7شرقی-پلاک 1556قیمت فنس